• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 21 wrzesień 2020 14:00

Pirat drogowy na Mazurskiej

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 44-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w niedzielę po 16, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Mazurskiej w Augustowie. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego kierowcę mercedesa. Mężczyzna przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Miejsce, w którym policjanci przeprowadzili kontrolę drogową, wskazywane było na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 44-latek stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot