• 1
  • 2
  • 3
piątek, 25 wrzesień 2020 11:55

Gigantyczne kolejki przed przejściami granicznymi z Białorusią. Kierowcy muszą czekać nawet 27 godzin!

Napisała
POSG POSG

Jak poinformowała dziś Policja Podlaska, przed dwoma przejściami granicznymi z Białorusią utworzyły się wielokilometrowe kolejki. Przed jednym z przejść kierowcy muszą czekać co najmniej 27 godzin na odprawę!

Utrudnienia mają miejsce przed przejściem granicznym w Bobrownikach oraz w Kuźnicy, a wynikają one z awarii systemów informatycznych białoruskich służb celnych.

„Obecnie przed dwoma przejściami granicznym z Białorusią tworzą się kolejki TIR-ów.  Na DK 19 przed przejściem granicznym w Kuźnicy kolejka ma 9 kilometrów długości, a czas oczekiwania to 15 godzin. Przed przejściem w Bobrownikach na DK 65 kolejka ma 17 kilometrów, a czas oczekiwania to 27 godzin” – przekazał rzecznik Policji Podlaskiej, pan Tomasz Krupa. Informacja jest z godziny 8:00.

Jak poinformował pan Krupa, policjanci na bieżąco monitorują sytuację na drogach dojazdowych do przejść granicznych z Białorusią.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot