• 1
  • 2
  • 3
piątek, 25 wrzesień 2020 14:16

Pirat drogowy w BMW zatrzymany na Rajgrodzkiej

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 32-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj po 18, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie. To właśnie tam funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 32-latka, który kierował BMW. Mężczyzna przekroczył prędkość o 56 km/h w obszarze zabudowanym. Miejsce, w którym doszło do kontroli drogowej wskazywane było na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 32-latek stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot