• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 29 wrzesień 2020 12:22

Niebezpieczne wyprzedzanie tirów na krajowej ósemce [WIDEO]

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała niebezpieczny manewr wyprzedzania kierowcy tira. 61 latek kierując mercedesem wyprzedzał inny pojazd nie stosując się do znaku zakazu B-26, P-4, zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach i przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia.

Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała niebezpieczny manewr wyprzedzania kierowcy tira. Do zdarzenie doszło 19 września na krajowej ósemce między Korycinem a Suchowolą. 61 latek kierując mercedesem wyprzedzał inny pojazd nie stosując się do: znaku B-26 "zakaz wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe", znaku P-4 "linia podwójna ciągła", zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach i przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia. Za popełnione wykroczenia kierowca mercedesa otrzymał mandat w wysokości tysiąca złotych.


Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot