• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 01 październik 2020 14:12

187 km/h w oku kamery na krajowej szesnastce [WIDEO]

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej drogówki przeprowadzili wczoraj działania „Szesnastka w oku kamery”. Mundurowi na tym odcinku drogi zatrzymali aż 34 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Niechlubną rekordzistką okazała się kierująca bmw, która jechała z prędkością 187 km/h.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z augustowskiej Policji przeprowadzili, wczoraj, działania „Szesnastka w oku kamery”. Mundurowi w sposób szczególny zwracali uwagę na prędkość z jaką poruszają się kierowcy na drodze krajowej numer 16. Aż 34 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi. Niechlubną rekordzistką okazała się kierująca bmw, która został zatrzymana do kontroli po 8, w rejonie miejscowości Przewięź. Kobieta jechała z prędkością 187 km/h. Za popełnione wykroczenie kierująca została ukarana mandatem karnym, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.


Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot