• 1
  • 2
  • 3
sobota, 03 październik 2020 13:06

Bentley w kamerze Speedu [wideo]

Napisane przez RED

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli bentleya, którego kierowca na skrzyżowaniu wyprzedzał ciąg pojazdów i złamał przy tym szereg przepisów drogowym. Kierującym okazał się obywatel Litwy, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, w drugiej połowie września, patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Około 16.40 mundurowi zatrzymali do kontroli bentleya, którego kierowca zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak mężczyzna w miejscowości Popiołówka w powiecie sokólskim zlekceważył linię podwójnie ciągłą i na skrzyżowaniu wyprzedzał ciąg pojazdów. Mężczyzna kontynuował ten manewr dojeżdzając aż do wierzchołka wzniesienia. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Litwy, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.
Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!

Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Media

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot