• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 06 październik 2020 15:40

O bezpieczeństwie w Środowiskowym Domu Samopomocy

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z członkami Środowiskowego Domu Samopomocy. Mundurowa rozmawiała ze słuchaczami o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Dzisiaj, augustowska policjantka wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, spotkała się z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Augustowie. W trakcie spotkania funkcjonariusze rozmawiali ze słuchaczami o bezpieczeństwie. Policjantka zwróciła uwagę na problem przemocy w rodzinie, zaginięć osób starszych i przestępstw popełnianych metodą na tak zwanego "wnuczka". Mówiła, jak nie stać się ofiarą oszustów oraz radziła, jak unikać zagrożeń mogących wystąpić w życiu codziennym. Na zakończenie policjantka przypomniała podstawowe zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przypomniała o obowiązku używania elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot