• 1
 • 2
 • 3
wtorek, 06 październik 2020 18:51

Augustowianie i miejscy urzędnicy porządkowali teren przy ulicy Ustronie [ZDJĘCIA]

Napisane przez RED
UM Augustów / Facebook UM Augustów / Facebook

Pracownicy augustowskiego Urzędu Miasta wraz z mieszkańcami domów przy ulicy Ustronie porządkowali teren wokół znajdującego się tam placu zabaw. Jak sobie poradzili? Zobacz obszerną galerię zdjęć!

Augustowianie oraz miejscy urzędnicy zorganizowali wspólną inicjatywę, której celem było uporządkowanie terenu wokół placu zabaw na niedawno wyremontowanej ulicy Ustronie. A wszystko to w czynie społecznym.

Co zostało zrobione? Otóż wyrównany został teren i posiana trawa, która już niedługo zacznie zdobić okolice placu zabaw.

„Ulica? Jest! Plac zabaw? Jest! Brakowało tylko pięknej, zielonej trawy wokół naszego placu zabaw na świeżo wyremontowanej ulicy Ustronie. Co w takiej sytuacji robią mieszkańcy z pracownikami Urzędu Miasta? Korzystają z możliwości spotkania się, wspólnego złapania za grabie, worki z nasionami trawy i w kilka chwil zmieniają swoją małą ojczyznę na lepsze” – napisał na swoim facebookowym profilu burmistrz Mirosław Karolczuk, który przewodził całemu przedsięwzięciu.

W galerii przedstawiamy obszerną fotorelację z tego wydarzenia. Zachęcamy do oglądania!

Źródło: UM Augustów

2 komentarzy

 • Link do komentarza Covid czwartek, 08 październik 2020 10:33 napisane przez Covid

  A gdzie maseczki i zachowanie odległości?
  Piękny przykład ignorowania zaleceń epidemiologicznych, brawo.

 • Link do komentarza widz środa, 07 październik 2020 11:33 napisane przez widz

  Za komuny też soboty były dniem współpracy władzy z ludem.
  Może i komunę obalono lecz chyba nie w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
ASS Społem