• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 październik 2020 13:09

Koronawirus: czy przybyło zakażeń w augustowskim szpitalu?

Napisała

W środę (7 października) informowaliśmy o nowych zakażeniach na oddziale wewnętrznym augustowskiego szpitala. Placówka czekała jeszcze na wyniki badań kolejnych osób. Mamy najnowsze informacje w tej sprawie. Czy SPZOZ w Augustowie przybyło chorych?

Potwierdzone zakażenia, o których pisaliśmy w środę, wykryto u osób z oddziału wewnętrznego męskiego. Augustowski szpital czekał jeszcze na wyniki badań pacjentów oraz personelu z oddziału wewnętrznego żeńskiego. Dziś znamy już nowe dane. O tym, czy w placówce znajduje się więcej zakażonych poinformowała nas wicedyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie, pani Wioletta Tomaszycka-Bednarczyk.

„Wszyscy pacjenci i personel z oddziału wewnętrznego żeńskiego zostali przebadani. Nie ma nowych zakażeń – wszystkie wyniki są negatywne” – powiedziała pani wicedyrektor.

Przyjęcia na oddział wewnętrzny są nadal wstrzymane. Reszta augustowskiego szpitala działa bez żadnych zmian.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
ASS Społem