• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 październik 2020 14:31

Wypadek busa w Niemczech. Zbiórka pieniędzy na sprowadzenie zwłok Rafała z Zambrowa

Napisała
NonstopNewsChannel / YouTube NonstopNewsChannel / YouTube

Trwa zbiórka pieniędzy na sprowadzenie zwłok oraz pogrzeb 27-letniego mieszkańca Zambrowa, który zginął w wypadku busa na niemieckiej autostradzie.

Tragiczny w skutkach wypadek busa w Niemczech, którym podróżowało pięciu Polaków, miał miejsce w nocy ze środy na czwartek (7/8 październik). Wszyscy pasażerowie auta zginęli na miejscu. Jednym z nich był 27-letni Rafał Kalinowski. Mężczyzna sam utrzymywał swoją rodzinę – żonę i 4-letnią córkę. Znajomi rodziny na portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na sprowadzenie do kraju zwłok mieszkańca Zambrowa oraz na jego pogrzeb.

„Z przykrością informujemy że dnia 7.10.2020 r. w Niemczech w tragicznym wypadku zginął mieszkaniec Zambrowa 27-letni Rafał Kalinowski, pozostawiając 4-letnią córkę i żonę. Był jedynym żywicielem rodziny. Zbieramy na sprowadzenie ciała do Polski oraz pogrzeb” – możemy przeczytać w opisie zrzutki.

Celem akcji jest zebranie 35 tysięcy złotych. Do tej pory zgromadzono już ponad 29 tysięcy. Pomocy można udzielić na stronie zrzutka.pl.

Źródło: zrzutka.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza Zosia sobota, 10 październik 2020 19:02 napisane przez Zosia

    Kwota trochę wysoka jezeli chodzi o sprowadzenie ciala i nawet pogrzeb uważam ze ok 14000 starczy na ta sprowadzenie ciala i ceremonie.Wiem co mówię bo zajmuje się tym na codzien

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

ASS Społem
DrewSot