• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 12 październik 2020 18:00

Podejrzany o zabójstwo swojej żony odnaleziony martwy

Napisała
KPP Kolno KPP Kolno

Policja podlaska poinformowała o zakończeniu poszukiwań 49-letniego Janusza F. podejrzanego o zamordowanie swojej żony. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w sobotę (10 października).

Jakiś czas temu informowaliśmy, że trwają poszukiwania Janusza F. podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Dnia 30 września w miejscowości Brzozowo (województwo podlaskie) powieszone ciało 36-letniej Beaty znalazł 16-letni syn pary. Po oględzinach zwłok śledczy ustalili, że nie było to jednak samobójstwo, a jedynie upozorowane odebranie sobie życia przez kobietę.

Rozpoczęły się więc poszukiwania 49-latka, a jedynym tropem, na jaki wpadli policjanci, był pozostawiony przez mężczyznę w miejscowości Jeże (województwo warmińsko-mazurskie) samochód oraz telefon komórkowy. W sobotę wieczorem (10 października) funkcjonariusze odnaleźli Janusza F. martwego.

„Potwierdzamy, że ciało poszukiwanego mężczyzny zostało odnalezione” – poinformował st. asp. Marcin Gawryluk, rzecznik podlaskiej policji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot