• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 13 październik 2020 13:53

Premier Mateusz Morawiecki na kwarantannie [WIDEO]

Napisała
Mateusz Morawiecki / Facebook Mateusz Morawiecki / Facebook

Dziś (13 października) rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że premier Mateusz Morawiecki musiał zostać skierowany na kwarantannę. Powiedział o tym również na swoim profilu na Facebooku sam premier.

„Szanowni Państwo, dowiedziałem się, że w ubiegły piątek miałem kontakt z osobą, która przeszła pozytywny test na Covid-19. W związku z tym i zgodnie z zasadami sanitarnymi udaję się na kwarantannę” – poinformował szef rządu.

Jak zapewnił, jest w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami, rząd pracuje normalnie, a Rada Ministrów, tak jak przez ostatnie kilka miesięcy, odbędzie się w formule wideokonferencji.

„Życzę wszystkim zdrowia, uważajmy na siebie i na swoich bliskich, stosujmy się również do zasad, czyli dezynfekcja, dystans i maseczki. Serdecznie pozdrawiam” – zakończył swoje krótkie przemówienie premier.

U osoby, z którą Mateusz Morawiecki miał kontakt w ubiegły piątek (9 października), koronawirusa stwierdzono dziś (13 października). Premier nie ma pozytywnego testu na Covid-19 ani żadnych objawów choroby.


Źródło: Mateusz Morawiecki / Facebook

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot