• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 15 październik 2020 10:07

Był tak pijany, że zasnął za kierownicą

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mitsubishi. Badanie alkomatem wykazało, że 34 latek miał ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Policjanci z augustowskiej komendy Policji, wczoraj po 19 otrzymali zgłoszenie, że przy sklepie spożywczym w Bargłowie Kościelnym na chodniku stoi samochód, a za kierownicą śpi mężczyzna.

Z relacji świadków wynikało, że kierowca najpierw wypadł z samochodu, a następnie z trudem do niego się wczołgał. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam zastali śpiącego za kierownicą 34 latka. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze, po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalili,  że mitsubishi nie posiada aktualnych badań. Pojazd został odholowany na parking strzeżony, a 34 latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna prawdopodobnie do jutra będzie trzeźwiał, wtedy też policjanci będą mogli wykonać z nim czynności procesowe. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

ASS Społem
DrewSot