• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 15 październik 2020 12:48

Zmiany w organizacji pracy Urzędu Miejskiego w Augustowie

Napisane przez RED

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uległ zmianie system pracy Urzędu Miejskiego w Augustowie.

W budynku Urzędu przy ulicy 3 Maja 60 uruchomiono okienko podawcze. Pracownicy Biura Obsługi Klienta udzielają przy nim niezbędnych informacji lub poproszony zostanie pracownik merytoryczny o załatwienie sprawy.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w holu mogą przebywać jednocześnie dwie osoby (jedna osoba na jedno stanowisko obsługi). Wyjątek stanowi załatwienie sprawy wymagającej obecności dwóch osób jak np. uznanie ojcostwa lub złożenie dokumentów do ślubu. Osoby zgłaszające zgon obsługiwane są poza kolejnością.

Kasa w głównym budynku Urzędu funkcjonuje bez zmian. Przyjęcia mieszkańców przez Burmistrza Miasta odbywają się również bez zmian, w poniedziałki od godz. 14:00 do 16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

Zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie, pocztą elektroniczną lub przez platformę e-PUAP:
– telefonicznie pod numerem: (87) 643-42-10
– na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
– poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą: ePUAP

W sprawach szczególnie ważnych wymagających wizyty w Urzędzie prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania w Wydziale merytorycznie odpowiedzialnym za załatwienie sprawy. Pamiętajmy wówczas o maseczce i zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe do odpowiednich komórek Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Fryzjer
KA-MIX
Zakład stolarski
DrewSot
ASS Społem