• 1
  • 2
  • 3
środa, 21 październik 2020 10:16

Nie zatrzymał się do kontroli, bo był nietrzeźwy

Napisane przez RED

Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna nie zatrzymał się też do kontroli drogowej. 55 latkowi zatrzymano prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W miniony weekend, na drodze krajowej 61, policjanci z Rajgrodu zauważyli volkswagena, który jechał środkiem drogi. Funkcjonariusze podejrzewając, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierujący zlekceważył jednak polecenia mundurowych i kontynuował jazdę. Już po chwili, nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany. W trakcie czynności policjanci wyczuli od niego alkohol. Ponadto, 55 latek nie był w stanie samodzielnie wyjść z samochodu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a on sam noc spędził w policyjnym areszcie.

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: Podlaska Policja

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot