• 1
  • 2
  • 3
środa, 21 październik 2020 21:14

Tragiczny wypadek na DK8. Zginął 18-latek, 11-latka w szpitalu

Napisane przez RED
KPP Sokółka KPP Sokółka

Dziś (21 października) na drodze krajowej nr 8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca jednego z pojazdów poniósł śmierć na miejscu.

Jak podała Ewelina Wiśniewska, rzecznik policji podlaskiej, dziś na DK8 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów. Do wypadku doszło za Korycinem w kierunku Białegostoku.

„Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym zginął kierowca Toyoty. Dziecko przewożone samochodem osobowym zostało przewiezione do szpitala w Białymstoku. Droga jest nieprzejezdna, gdyż w wyniku zdarzenia samochód ciężarowy przewrócił się. Na miejscu pracują policjanci” – poinformowała pani rzecznik.

„Kierowca Toyoty, jadący w kierunku Białegostoku, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym jadącym w stronę Augustowa. Kierowca Toyoty to mężczyzna w wieku 18 lat. Dziewczynka przewieziona do szpitala jest w wieku 11 lat” – podała pani Wiśniewska.

Policjanci na miejscu wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy przez  Grajewo.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Fryzjer
Foto Bajka - Fotograf
KA-MIX
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
DrewSot