• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 22 październik 2020 17:30

Nieuczciwa opiekunka okradła rodzinę

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali 41-latkę podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta, opiekując się dzieckiem pokrzywdzonej, zabrała z jej portfela 700 złotych. Mieszkanka powiatu augustowskiego usłyszała już zarzut. Za kradzież grozi kara do lat 5 pozbawienia wolności.

W miniony wtorek, augustowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań na terenie Augustowa. Z informacji przekazanej mundurowym wynikało, że z portfela zgłaszającej zginęły pieniądze w kwocie 700 złotych. Pokrzywdzona poinformowała również policjantów, że o kradzież podejrzewa 41-latkę, która od trzech dni opiekowała się jej dzieckiem. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali nieuczciwą opiekunkę. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała już zarzut. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot