• 1
  • 2
  • 3
piątek, 23 październik 2020 13:16

Nietrzeźwy pirat drogowy na Rajgrodzkiej

Napisane przez AM

Augustowscy policjanci zatrzymali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj przed 18 sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się również, że siedzący za kierownicą samochodu 38-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę naruszającego przepisy ruchu drogowego, wcześniej wielokrotnie było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot