• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 26 październik 2020 17:30

Policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Tylko w miniony weekend augustowscy policjanci zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych. W większości przypadkach pojazdy nie miały wymaganego badania technicznego. Policjanci apelują do kierowców, aby dbali o właściwy stan techniczny pojazdów.

W miniony weekend policjanci czuwając nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach powiatu augustowskiego sprawdzali stan techniczny pojazdów. W wyniku przeprowadzonych kontroli drogowych zatrzymali aż 10 dowodów rejestracyjnych. W większości przypadków pojazdy nie miały wymaganego badania technicznego, bądź ich stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu. Mundurowi zatrzymali również dowody rejestracyjne z powodu niewłaściwego oświetlenia czy nieodpowiednio zamontowanej tablicy rejestracyjnej, ale także zużytego bieżnika opon. Te z pozoru błahe usterki mogą okazać się bardzo niebezpieczne i doprowadzić do zdarzenia drogowego. Dlatego pamiętajmy, aby dbać o stan techniczny swoich pojazdów i na czas wykonywać przegląd techniczny na stacjach diagnostycznych.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot