• 1
  • 2
wtorek, 27 październik 2020 12:28

Wypadek i pościg na Wojska Polskiego w Augustowie [ZDJĘCIA]

Napisała

Wczoraj wieczorem (26 października) w okolicach skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Jonkajtysa w Augustowie miało miejsce groźne zdarzenie drogowe – była kolizja, pościg oraz zatrzymanie. Znamy więcej szczegółów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wczorajszej akcji skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym policji, panią Kingą Muczyńską. Na tę chwilę otrzymaliśmy niewiele informacji, gdyż dochodzenie jest w toku.

„Wczoraj otrzymaliśmy wiadomość, że na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej, po czym kierowca uciekł z miejsca wypadku. W wyniku interwencji policji i pościgu za sprawcą został zatrzymany mężczyzna, który prowadził samochód osobowy marki Audi” – poinformowała nas pani rzecznik.

„Uciekając, kierowca spowodował kolejna kolizję. Nie mogę na razie ujawnić żadnych faktów, ponieważ dopiero dziś sprawca zdarzenia zostanie przesłuchany. Będą przesłuchani również świadkowie. Prawdopodobnie mężczyźnie zostaną postawione zarzuty. Jutro opublikujemy komunikat w tej sprawie, prawdopodobnie z filmem nagranym przez wideorejestrator policyjny” – powiedziała pani Muczyńska.

Zatem szczegóły zdarzenia będą znane dopiero jutro. Będziemy przyglądać się tej sprawie i na bieżąco informować o nowych faktach.

Gruby Benek
Taekwondo