• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 27 październik 2020 15:00

Promocje Black Friday 2020 – jak będzie wyglądał tegoroczny Czarny Piątek?

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Jak będą wyglądały promocje Black Friday 2020, czyli największego święta wyprzedaży? W tym roku będzie odbywało się ono zupełnie inaczej. Znamy datę i zasady!

Kiedy rozpoczną się największe promocje w roku? Jak będzie wyglądał Czarny Piątek 2020? A może z powodu pandemii nie odbędzie się on wcale? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które co roku ze zniecierpliwieniem czekają na wielkie obniżki w sklepach. Znamy szczegóły Black Friday 2020!

Z powodu wprowadzonych obostrzeń oraz obowiązującego reżimu sanitarnego, tegoroczny Czarny Piątek będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Zakupowe szaleństwo przeniesie się do Internetu i zmieni się w Czarny Listopad, ponieważ będzie trwało aż 30 dni! Sklepy już szykują atrakcyjne rabaty dla swoich klientów.

Kiedy rozpoczną się promocje Black Friday 2020? W Polsce jest to zawsze ostatni piątek listopada, więc w tym roku święto wyprzedaży przypada na 27 listopada 2020 roku. W ten dzień w tańszych cenach możemy nabyć m.in. ubrania, kosmetyki, perfumy, książki, sprzęt AGD, telewizory, smartfony, laptopy, zegarki, konsole itp.

W tym roku promocje Black Friday 2020 przeniosą się raczej do Internetu. Wszystko po to, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa. W naszym kraju obniżki nie są aż tak spektakularne jak w amerykańskich sklepach, dlatego też promocje, bez strat dla marek, mogą trwać dłużej niż jeden dzień. Eksperci oceniają, że przedłużony Czarny Piątek może wspomóc branżę handlową w tych trudnych dla niej czasach.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot