• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 29 październik 2020 12:39

BMW za szybko i na zakazie

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali kierowcę bmw, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 44 km/h. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj przed 13, policjanci z augustowskiej „drogówki”, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy w Nettcie Folwark. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 44 km/h. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 28 latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje od listopada 2015 roku do listopada 2023 roku. Mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenie przekroczenia prędkości. Natomiast za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot