• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 02 listopad 2020 13:04

Rowerzyści na "podwójnym gazie"

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

W miniony weekend augustowscy policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących jednośladami. Niechlubnym rekordzistą okazał się 37 latek, który kierował rowerem mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Nietrzeźwi rowerzyści zostali ukarani mandatami karnymi.

Mimo wielu policyjnych apeli do kierowców i rowerzystów, funkcjonariusze nadal zatrzymują nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg.

W miniony weekend augustowscy policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących jednośladami. W piątek przed 9. na trasie do Sejn, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Badanie alkomatem 37 latka wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kolejny nietrzeźwy rowerzysta wpadł w ręce mundurowych w niedzielę przed 17., w Sztabinie. 26 latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwi rowerzyści zostali ukarani mandatami karnymi.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot