• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 03 listopad 2020 12:45

Plac zabaw przy Rybackiej wyremontowany. Możliwe, że wkrótce powstanie nowy [ZDJĘCIA]

Napisane przez RED
UM Augustów UM Augustów

Plac zabaw przy ulicy Rybackiej w Augustowie wymagał pilnego remontu, ponieważ zniszczone i wyeksploatowane elementy stwarzały zagrożenie dla przebywających tam dzieci. Władze miasta podjęły decyzję o naprawie tamtejszej infrastruktury. Dziś miejsce jest już gotowe i oddane do użytku.

Problem zniszczonych oraz wyeksploatowanych elementów znajdujących się na placu zabaw przy ulicy Rybackiej był wielokrotnie zgłaszany przez mieszkańców Augustowa. Sfatygowana infrastruktura była bowiem niebezpieczna dla licznie korzystających z niej dzieci.

Burmistrz Mirosław Karolczuk postanowił więc uruchomić procedury wyłonienia wykonawcy niezbędnych napraw oraz zlecić ich wykonanie. Dziś plac zabaw nad Nettą jest już gotowy i można z niego bezpiecznie korzystać. To jednak nie wszystkie działania, które władze miasta planują w tym miejscu.

„Motywowani kolejnymi sygnałami od rodziców najmłodszych dzieci i prośbami w tej sprawie, przygotowaliśmy projekt budowy całkiem nowego  placu zabaw, który będzie kolejnym etapem zagospodarowania naszych bulwarów - przed nami walka o pozyskanie środków zewnętrznych, a w przyszłości realizacja” – poinformował na swoim facebookowym profilu burmistrz Augustowa.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot