• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 03 listopad 2020 14:31

Czy w Augustowie stanie maszt biało-czerwoną flagą?

Napisała
gov.pl gov.pl

Pod koniec sierpnia informowaliśmy o rozpoczęciu rządowego projektu o nazwie „Pod biało-czerwoną”. Dzięki tej inicjatywie każda gmina ma szansę na otrzymanie masztu, na którym powiewać będzie polska flaga. Zależy to od ilości głosów oddanych przez mieszkańców. Augustów ciągle ma jeszcze szansę. Ile brakuje?

„Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do tego projektu. Aby wziąć udział w akcji należy zebrać odpowiednią ilość głosów. Akcja została zorganizowana w celu zjednoczenia kraju i jego mieszkańców oraz uhonorowania poległych za wolność i niepodległość Ojczyzny.

Aby w Augustowie mógł stanąć taki masz potrzeba 500 głosów poparcia. Na tę chwilę brakuje jeszcze 256 głosów. Można je oddawać do 11 listopada na rządowej stronie internetowej bialoczerwona.www.gov.pl.

Źródło: gov.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot