• 1
  • 2
  • 3
piątek, 13 listopad 2020 10:54

Miał ponad 4 promile, wjechał do rowu i zasnął za kierownicą

Napisane przez RED

Augustowski policjant będąc w czasie wolnym od służby wspólnie ze znajomym ujął nietrzeźwego kierowcę bmw. 33 latek był tak pijany, że wjechał do rowu i zasnął za kierownicą. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

W środę przed 17, na terenie gminy Augustów, policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, będąc na wolnym, wspólnie ze znajomym ujął nietrzeźwego kierowcę bmw. Okazało się, że 33 latek był tak pijany, że wjechał pojazdem do przydrożnego rowu, a następnie zasnął za kierownicą. O całym zdarzeniu funkcjonariusz powiadomił dyżurnego Policji, który na miejsce przysłał patrol drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący bmw miał ponad 4 promile  alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 33 latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Wczoraj, 33 latek usłyszał zarzut. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot