• 1
  • 2
  • 3
piątek, 20 listopad 2020 14:10

Koniec nauki zdalnej dopiero po nowym roku? Takie są plany rządu

Napisane przez AM

Kiedy nastąpi koniec nauki zdalnej i powrót dzieci do szkół? Wyciekły rządowe plany oraz opcje, jakie są w tej chwili rozpatrywane. Wszystko wskazuje na to, że placówki nieprędko wrócą do normalnego funkcjonowania.

Koniec nauki zdalnej – kiedy?

Rządowe plany dotyczące powrotu dzieci do nauki stacjonarnej nie są zbyt optymistyczne. Jak podaje RMF FM, koniec nauki zdalnej może nastąpić dopiero po nowym roku. Na tę chwilę rząd przymierza się bowiem do wydłużenia zdalnie prowadzonych zajęć.

Kiedy można się więc spodziewać powrotu dzieci do szkół? Prawdopodobnie nauka zdalna będzie trwała aż do końca przerwy świąteczno-noworocznej, czyli do dnia 4 stycznia lub do dnia 7 stycznia 2021 roku. Będzie to obejmowało szkoły, licea oraz uniwersytety. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Premier ma ją ogłosić w ciągu najbliższych dni.

Źródło: RMF FM

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot