• 1
  • 2
  • 3
piątek, 20 listopad 2020 17:00

Wracając pijana z pracy wjechała do rowu i uderzyła w drzewo

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Sejneńscy policjanci, na trasie Krasnopol - Murowany Most, wyeliminowali z ruchu drogowego kierującą seatem. Kobieta wracając z pracy wjechała do przydrożnego rowu, po czym uderzyła samochodem w drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że 35 latka miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po 13., dyżurny sejneńskiej komendy otrzymał informację o kolizji na trasie Krasnopol - Murowany Most. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol Policji zobaczył seata w przydrożnym rowie. Jak ustalili mundurowi, 35 latka wracała z pracy, kiedy zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W trakcie rozmowy z kierującą funkjconariusze wyczuli od niej alkohol. Jak się okazało, kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mieszkance powiatu sejneńskiego prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot