• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 listopad 2020 22:22

Jechał za szybko i na zakazie sądowym

Napisane przez KM
Fot. KPP w Augustowie Fot. KPP w Augustowie

Augustowscy policjanci zatrzymali kierowcę seata, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 34 km/h. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Wczoraj po 21, policjanci z augustowskiej „drogówki”, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 34 km/h. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 46 latek ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje od sierpnia 2020 roku do sierpnia 2024 roku. Dodatkowo pojazd, którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

KPP w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot