• 1
  • 2
  • 3
środa, 25 listopad 2020 15:42

Niebezpieczne manewry tirów w kamerze Speedu [WIDEO]

Napisane przez AM
Policja Podlaska / Facebook Policja Podlaska / Facebook

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli dwa tiry, których kierowcy wyprzedzali ciąg pojazdów łamiąc przy tym szereg przepisów drogowych. Do zdarzenia doszło na krajowej "ósemce" w rejonie Kolnicy. Obywatele krajów nadbałtyckich za niebezpieczne manewry zostali ukarani mandatami karnymi.

W minionym tygodniu, we wtorek, policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli dwa tiry, których kierowcy nieprawidłowo wyprzedzali na krajowej "ósemce". Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała jak w rejonie Kolnicy, kierowcy ciężarówek wyprzedzali ciąg pojazdów łamiąc przy tym szereg przepisów ruchu drogowego. Żeby tego było mało, mężczyźni manewr ten wykonali na łuku drogi nie stosując się do znaku ostrzegawczego. Okazało się, że za kierownicą pierwszego z tirów siedział obywatel Litwy, natomiast drugiego-Łotwy. Obaj mężczyźni za swoje skrajnie nieodpowiedzialne manewry zostali ukarani mandatami karnymi.


Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot