Wydrukuj tę stronę
piątek, 27 listopad 2020 16:27

Przed siatkarzami UKS trudny Weekend

Napisane przez TW
UKS Centrum Augustów UKS Centrum Augustów

Przed siatkarzami UKS Centrum Augustów bardzo pracowity i trudny weekend. W sobotę zmierzą się z niepokonaną w tym sezonie Legią Warszawa. Stołeczna drużyna jest bardzo mocna w tym roku, większość meczów wygrała w stosunku 3:0, a jej celem na ten sezon jest awans do TAURON 1. Ligi mężczyzn. Początek tego spotkania o 18:00.

Z kolei w niedzielę o 17:00 nasza drużyna podejmować będzie beniaminka rozgrywek - KS Camper Wyszków, który bardzo dobrze radzi sobie w lidze. Jest to drużyna, która odbudowuje się, chcąc nawiązać do lat swojej świetności. Kiedy UKS Centrum Augustów stawiał pierwsze kroki w 2. Lidze Camper awansował do ligi wyższej, w której znakomicie sobie radził, celując nawet w awans do PlusLigi. Niestety problemy finansowe spowodowały, że na kilka lat zniknął z ogólnopolskich parkietów, by wrócić na nie w tym sezonie. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko.

Oba spotknia odbędą się bez udziału publiczności. Z obu przeprowadzona będzie relacja LIVE na naszej stronie Facebookowej i kanale YouTube.

Zapraszamy!

Tomasz Wiszyński
UKS Centrum Augustów