• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 30 listopad 2020 11:54

Augustów: za namową kobiety pobili jej byłego partnera

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali trzy osoby w związku z pobiciem mieszkańca Augustowa. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty pobicia, natomiast zatrzymana kobieta jest podejrzana o podżeganie do popełnienia tego przestępstwa. Okazało się, że za namową 31-latki dwóch jej znajomych pobiło jej byłego partnera. Kodeks karny za pobicie przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, 22 listopada 2020 roku, otrzymał informację, że w rejonie sklepu w centrum miasta doszło do pobicia mężczyzny. Po tym zdarzeniu sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że pobicia mogli dokonać znajomi jego byłej partnerki. Z jego dalszej relacji wynikało, że 31-latka przyglądała się całemu zdarzeniu i to ona prawdopodobnie namówiła znajomych do pobicia. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały całą sytuację. Kryminalni już po niespełna 3 dniach zatrzymali troje podejrzanych w tej sprawie. 31 i 37-latek usłyszeli zarzuty pobicia, natomiast 31-latka podżegania do popełnienia tego przestępstwa. Jak się okazało, kobieta już wcześniej usłyszała zarzut uszkodzenia ciała swojego byłego partnera. Kodeks karny za pobicie przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot