• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 01 grudzień 2020 13:03

Porsche na celowniku Speedu [WIDEO]

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

Policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej porsche, którego kierowca jechał krajową "ósemką" ponad 170 km/h. Za kierownicą "osobówki" siedział obywatel Niemiec, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W czwartek, 19 listopada, policjanci z podlaskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej porsche, którego kierowca nie zastosował się do ograniczenia prędkości. Do zdarzenia doszło po 16, na drodze krajowej numer 8, w rejonie miejscowości Jurowce. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała jak 41-letni kierowca "osobówki" jechał z prędkością 170 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 100 km/h. Za swoje zachowanie obywatel Niemiec został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!


Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot