• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 01 grudzień 2020 14:54

Potrącono kobietę i 4-miesięczne dziecko. Zabrał ich śmigłowiec LPR

Napisała
KPP Sokółka KPP Sokółka

Dziś (1 grudnia) na oznakowanym przejściu dla pieszych została potrącona kobieta, która przechodziła przez pasy, pchając wózek z 4-miesięcznym dzieckiem. Interweniował śmigłowiec LPR.

Dziś około godziny 13:30 na ulicy 3 Maja w Dąbrowie Białostockiej na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącona została kobieta. 30-latka przechodziła przez pasy pchając wózek, w którym znajdowało się 4-miesięczne dziecko.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Volkswagenem 26-letnia kobieta nie zauważyła przechodzącej przez jezdnię kobiety pchającej wózek z 4-miesięcznym dzieckiem i potrąciła pieszą. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który zabrał pieszą i dziecko do szpitala. Kierująca Volkswagenem była trzeźwa” – poinformował rzecznik podlaskiej policji.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia. Aktualnie droga jest zablokowana.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot