• 1
  • 2
  • 3
środa, 02 grudzień 2020 13:06

Przedświąteczne zakupy zakończone zarzutami

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali trzy kobiety podejrzane o kradzieże sklepowe na łączną kwotę ponad 520 złotych. Z półek sklepowych zniknęły kosmetyki, artykuły spożywcze i przemysłowe, a także ubrania, gry oraz świąteczne lampiony. 64, 36 i 33 usłyszały zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W piątek przed 13, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymali informację, że w jednym ze sklepów na terenie pasażu handlowego doszło do kradzieży. Ze zgłoszenie wynikało, że trzy kobiety próbowały wyjść ze sklepu nie płacąc za kosmetyki. Klientki ujął jeden z pracowników. Jak się okazało, kobieta i jej dwie córki miały przy sobie również inne przedmioty, w tym  artykuły spożywcze i przemysłowe, a także ubrania oraz świąteczne lampiony. W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że zostały one skradzione klika minut wcześniej, z po bliskich sklepów, a kobiety nie miały dowodu ich zakupu. 64, 36 i 33 latka zostały zatrzymane i jeszcze tego samego dnia usłyszały zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot