• 1
  • 2
  • 3
środa, 02 grudzień 2020 14:27

Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie ma nowego dyrektora

Napisała

Po ponad roku augustowskie Centrum Sportu i Rekreacji doczekało się nowego dyrektora. Wczoraj (1 grudnia) ogłoszono, kto będzie zarządzał placówką.

Dnia 1 grudnia (wtorek) burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk poinformował, że funkcję dyrektora miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji będzie sprawował Paweł Głowacki. Został on wybrany spośród wszystkich kandydatów, ponieważ komisja konkursowa stwierdziła, że to właśnie jego kompetencje oraz doświadczenie pozwoli na sprawne i efektywne zarządzanie placówką. Paweł Głowacki ma bowiem doświadczenie jako ratownik, wcześniej zajmował fotel dyrektora w ośrodku sportu w Ełku, pracował również w Urzędzie Miejskim w Elblągu.

Przypomnijmy, że stanowisko szefa augustowskiego CSiR było wolne od ponad roku. Po odejściu Andrzeja Zarzeckiego odbył się jeden konkurs, ale wybrany kandydat na dyrektora złożył rezygnację.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot