• 1
  • 2
  • 3
środa, 09 grudzień 2020 17:30

Pływaczki z Augustowa na podium! [ZDJĘCIA]

Napisała

W dniach 4-5 grudnia w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa podlaskiego w pływaniu. Zawodniczki z Augustowa znakomicie się zaprezentowały, zdobywając 7 medali!

W Mistrzostwach Województwa podlaskiego w pływaniu, które odbyły się w dniach 4-5 grudnia 2020, brało udział około 250 zawodników z całego województwa. Wśród nich była dwójka zawodniczek z Augustowa – Malina Madden i Oliwia Daniszewska.

Dziewczyny zaprezentowały się znakomicie, zdobywając 7 medali –  6 złotych i jeden srebrny, bijąc przy tym rekordy życiowe.

Malina wygrała 50 m stylem dowolnym oraz klasycznym oraz 100 m klasykiem i była druga na 100 m stylem zmiennym. Z kolei Oliwia wygrała 50 m i 100 m klasykiem oraz 100 m stylem dowolnym.
To pokazuje, że mimo pandemii można radzić sobie z treningami. Miejmy nadzieję, że już na początku następnego roku będzie można wrócić do codziennych treningów na własnym obiekcie i więcej dzieci z Augustowa będzie miało możliwość reprezentować miasto i zdobywać medale.

Wielkie gratulacje dla dziewczyn! Czekamy na więcej.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot