• 1
  • 2
  • 3
piątek, 11 grudzień 2020 14:44

Chcesz poczuć klimat świąt? Odwiedź APK!

Napisane przez RED
UM Augustów / Facebook UM Augustów / Facebook

Dla wszystkich tych, którzy pragną już poczuć klimat nadchodzących świąt, Augustowskie Placówki Kultury przygotowały coś specjalnego. Jest to świetna atrakcja dla dzieci, ale dorośli również mogą nieźle się tam bawić. Co to takiego?

Zbliża się czas świąt, dlatego Augustowskie Placówki Kultury wpadły na pomysł zorganizowania czegoś specjalnego dla całych rodzin. Wraz z Dziadkiem do orzechów czekają na wszystkich, którzy chcieliby wspólnie poczuć świąteczny klimat.

Przystrojony Dom Kultury czeka na odwiedzających, którzy chcieliby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Dziadkiem do orzechów.  

„Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00. Weź ze sobą aparat, telefon i wpadnij do Nas powiedzieć „Cześć” a my powiemy Ci „Wesołych Świąt” – możemy przeczytać na facebookowym profilu Augustowskich Placówek Kultury.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot