• 1
  • 2
poniedziałek, 14 grudzień 2020 20:36

Wypadek na DK 61. Dwie osoby w szpitalu

Napisała
KPP Grajewo KPP Grajewo

Dziś (14 grudnia) doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej 61 w okolicy Grajewa. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe i ciężarówka.

Dziś około godziny 19:00 na drodze krajowej nr 61 w rejonie Grajewa doszło do wypadku drogowego, w którym brały udział dwa auta osobowe oraz samochód ciężarowy. W związku ze zdarzeniem dwie osoby trafiły do szpitala.

„Na obwodnicy Szczuczyna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów: dwóch osobowych i ciężarówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Skodą z nieznanych przyczyn uderzył w barierkę drogową, a następnie najechał na tył naczepy ciężarówki. W wyniku zderzenia naczepa przewróciła się. Następnie na naczepę prawdopodobnie najechał Volkswagen transporter. Kierowcy pojazdów osobowych trafili do szpitala” – poinformowała rzecznik podlaskiej policji.

W okolicach Grajewa (DK-61) wjazd na obwodnicę Szczuczyn – droga zablokowana w obu kierunkach. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia, nadal wyjaśniając jego szczegółowy przebieg. Objazdy zorganizowano przez Pisz.

Gruby Benek
Taekwondo