• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 15 grudzień 2020 16:31

Nowi funkcjonariusze w szeregach augustowskiej komendy

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Nowi policjanci ślubowali: „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”. Rotę ślubowania od funkcjonariuszy przyjął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie młodszy inspektor Tomasz Kuprewicz.

Dziś, w budynku Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, odbyło się uroczyste ślubowanie nowych funkcjonariuszy przyjętych do służby. Rotę ślubowania od policjantów przyjął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie młodszy inspektor Tomasz Kuprewicz. Słowa roty wypowiedziało 2 policjantów, którzy wcześniej sprostali wymogom stawianym kandydatom do służby i przeszli wszystkie etapy postępowania kwalifikacyjnego. Funkcjonariusze ślubowali: „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”. Zanim jednak młodzi adepci będą mogli wesprzeć w codziennej służbie swoich starszych kolegów, czeka ich szkolenie w jednej z policyjnych szkół.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot