• 1
  • 2
  • 3
środa, 16 grudzień 2020 11:36

Nocny wypadek na drodze krajowej nr 8 (zdjęcia)

Napisane przez KW

W nocy z 15 na 16 grudnia 2020 r. Stanowisko Kierowania KP PSP w Augustowie otrzymało informację o wypadku drogowym przy msc. Zielone, gm. Augustów.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej zastano dwa uszkodzone samochody: ciężarowy z naczepą i osobówkę.  Działania zastępów straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcom przed dojazdem ZRM. Za pomocą urządzeń hydraulicznych zrobiono dostęp do uwięzionego kierowcy samochodu osobowego. W trakcie działań uszczelniono wyciek paliwa ze zbiornika samochodu ciężarowego.

Na czas prowadzonych działań ruch drogowy był całkowicie zablokowany. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policje drogę uprzątnięto. Uszkodzone pojazdy zostaną zabrane przez pomoc drogową. Akcja trwała ponad 4 godziny, w działaniach udział wzięły 3 zastępy z JRG Augustów i jednostka OSP Netta Druga.

 

Opracował: asp.sztab. Krzysztof Waszkiewicz
Zdjęcia: st.sekc. Błażej Masiewicz
Źródło: www.augustow.straz.bialystok.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot