• 1
  • 2
  • 3
piątek, 18 grudzień 2020 16:31

Urząd planuje coś niezwykłego – każdy może wziąć w tym udział!

Napisane przez RED
UM Augustów / Facebook UM Augustów / Facebook

Augustowski urząd miejski zaplanował dla mieszkańców coś wyjątkowego. Co więcej, każdy może wziąć udział w tej szczególnej i pięknej sprawie. Sprawdź koniecznie – bądź częścią tego magicznego wydarzenia.

Dziś (18 grudnia) na facebookowym profilu Urzędu Miasta w Augustowie pojawiła się informacja o planowanym wydarzeniu. Jest to wydarzenie niezwykłe, ponieważ każdy z mieszkańców może wziąć w nim udział i stać się jego częścią. O co chodzi?

„Nagraj z nami bożonarodzeniowe życzenia w świątecznej scenerii Rynku Zygmunta Augusta i okolicach, a także w specjalnej bożonarodzeniowej instalacji Augustowskich Placówek Kultury” – możemy przeczytać na urzędowym Facebooku.

Inicjatywa została stworzona po to, aby pomimo trwającej pandemii, nic nie stanęło na przeszkodzie w złożeniu sobie nawzajem świątecznych życzeń. „Musimy podzielić się dobrym słowem w tym magicznym czasie” – apelują urzędnicy.

W jaki sposób dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia? Wystarczy przyjść Rynek Zygmunta Augusta czy okolice, w których umieszczone są świąteczne iluminacje, przygotować krótkie życzenia i w kilka sekund wypowiedzieć je do kamery, mając w tle świąteczne światełka. Filmik można również nagrać w bożonarodzeniowej instalacji Augustowskich Placówek Kultury.

Z kim można nagrać życzenia? Z kim tylko się chce: z mężem, żoną, rodzicami, dziadkami, dziećmi czy z przyjaciółmi – pełna dowolność. Do tworzenia krótkich filmików urząd zaprasza mieszkańców w sobotę od 17:00 do 21:00 i w niedzielę od 13:00 do 19:00.  Ostatecznie zostanie z nich stworzony wspólny film z życzeniami od augustowian dla augustowian.

Wszyscy, którzy chcą dołączyć do inicjatywy, muszą zgłosić się w wiadomości prywatnej na Facebooku Urzędu Miejskiego w Augustowie. Wtedy zostaną przekazane wszystkie szczegóły oraz ustalona zostanie konkretna godzina spotkania. Dołączycie do zabawy?

Źródło: UM Augustów / Facebook

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot