• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 21 grudzień 2020 14:03

Przygotowali Paczkę Bożonarodzeniową dla kombatantów

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci po raz kolejny wzięli udział w akcji "Paczka Bożonarodzeniowa", organizowaną przez Stowarzyszenie Pamięci Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej. Mundurowi i pracownicy zebrali kwotę, która pozwoliła przygotować paczki dla dwóch rodzin kombatantów mieszkających na terenie Augustowa. Zakupy najpotrzebniejszych rzeczy sprawiły seniorom dużą radość i wywołały uśmiech na ich twarzy.

Funkcjonariusze i pracownicy augustowskiej Policji, włączyli się w akcję „Paczka Bożonarodzeniowa”. Inicjatywa ta została zorganizowana przez Sejneńskie Stowarzyszenie Pamięci Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej. Policjanci odwiedzili dwie rodziny kombatantów mieszkających w Augustowie i przekazali przygotowane dla nich paczki z produktami spożywczymi oraz środkami czystości. Nie zabrakło też świątecznych upominków. Zakupy najpotrzebniejszych rzeczy sprawiły seniorom dużą radość i wywołały uśmiech na ich twarzy.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot