• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 29 grudzień 2020 13:41

Po świątecznej kłótni zniszczył siekierą samochód [ZDJĘCIA]

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. 38-latek po świątecznej kłótni rodzinnej zniszczył siekierą samochód jednego z członków rodziny. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 6 tysięcy złotych. Nietrzeźwy agresor trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W sobotnie świąteczne popołudnie, policjanci zostali wezwani do awantury domowej, do której doszło w jednej z augustowskich miejscowości. Jak ustalili funkcjonariusze, członkowie rodziny siedzieli przy świątecznemu stole. Niestety alkohol spowodował, że doszło do kłótni. W czasie jej trwania, 38-latek wyszedł na posesję, a następnie zaczął siekierą uderzać w zaparkowaną tam toyotę, należącą do jego wuja. Mężczyzna w samochodzie przeciął pokrywę silnika, powybijał szyby i reflektory oraz powyginał i porysował lakier. Policjanci od razu zatrzymali nietrzeźwego 38-latka. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot