• 1
  • 2
  • 3
środa, 30 grudzień 2020 11:17

Na Rajgrodzkiej z ponad 2 promilami

Napisane przez KM
Fot. KPP w Augustowie Fot. KPP w Augustowie

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Badanie alkomatem wykazało, że 58-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj po 21 na ulicy Rajgrodzkiej zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 58-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Ponadto okazało się, że jego pojazd nie ma aktualnych badań technicznych. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę naruszającego przepisy ruchu drogowego, wcześniej wielokrotnie było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot