• 1
  • 2
  • 3
środa, 30 grudzień 2020 15:01

Konopie w jednym z augustowskich mieszkań

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o nielegalne uprawianie konopi. Funkcjonariusze w piwnicy, z której korzystał 19-latek i jego o rok młodszy kolega, znaleźli 4 krzaki tej rośliny. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W poniedziałek przed południem, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zapukali do drzwi jednego z mieszkańców Augustowa. Policjanci podejrzewali, że 19-latek wspólnie ze swoim o rok młodszym kolegą w piwnicy uprawiają nielegalnie narkotyki. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W jednej z trzech zajmowanych przez mężczyzn piwnic policjanci znaleźli przerobioną szafę, w której znajdowały się 4 krzaki konopi. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Policjanci natychmiast zatrzymali 19-latka. Natomiast jego kolega wpadł w ręce mundurowych już na drugi dzień. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty. Za uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot