• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 31 grudzień 2020 14:30

Hattrick w wykonaniu 20-latka

Napisała
KPP Grajewo KPP Grajewo

Kryminalni z Grajewa zatrzymali 20-latka podejrzanego o pobicie mieszkańca miasta. W mieszkaniu, w którym ukrywał się mężczyzna, policjanci zabezpieczyli amfetaminę. Okazało się, że młody grajewianin jest odpowiedzialny także za kradzieże z włamaniem, do których doszło w kwietniu i wrześniu bieżącego roku na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego losem zajmie się sąd.

W poniedziałek, kryminalni z Grajewa zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może być odpowiedzialny za pobicie młodego grajewianina. Do tego zdarzenia doszło w lipcu bieżącego roku. Od tamtej pory 20-latek unikał policjantów. W poniedziałek rano, grajewscy kryminalnych zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie miasta. W trakcie czynności, w pokoju mężczyzny policjanci znaleźli biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że zatrzymany jest także odpowiedzialny za kradzieże z włamaniem do salonu fryzjerskiego i piwnic. Do tych zdarzeń doszło na terenie miasta w kwietniu i wrześniu bieżącego roku. Łupem złodzieja padły wówczas między innymi telewizor, elektronarzędzia i kosmetyki fryzjerskie. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 10 tysięcy złotych. 20-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, pobicia i posiadania narkotyków. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności, za pobicie, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu, karę do 8 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot