• 1
  • 2
  • 3
sobota, 02 styczeń 2021 10:34

Podróż pijanych znajomych zakończona kolizją

Napisane przez KPP
Fot.KPP w Sejnach Fot.KPP w Sejnach

Podróż kierowcy bmw, który jechał z dwójką kolegów, zakończyła się kolizją. Jak się okazało 19-letni kierowca oraz jego pasażerowie byli nietrzeźwi. Dwóch 19-latków noc spędziło w policyjnym areszcie, natomiast 16-latek trafił pod opiekę rodziców. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

W środę, około 3 nad ranem, dyżurny sejneńskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Okółku. Na miejscu policjanci zastali uszkodzone bmw oraz trzech młodych mężczyzn z powiatu augustowskiego, którzy nim podróżowali. Jak ustalili mundurowi, auto na łuki drogi wypadło z zakrętu i uderzyło w drzewo. 19-letni kierujący oraz 19 i 16-letni pasażerowie byli nietrzeźwi. Kierowca był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. W związku z tym od mężczyzny została pobrana krew do badania. Kierowca oraz jego 19-letni pasażer trafili do policyjnego aresztu, natomiast młodszy z mężczyzn został przekazany rodzicom. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą również wyjaśniać skąd 16-latek wziął alkohol.

 

KPP w Sejnach

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot