• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 03 styczeń 2021 14:18

Orszakowy challenge

Napisane przez RED

Polski Orszak Trzech Króli z każdym rokiem nabierał coraz większego znaczenia, swoim rozmachem oraz liczbą uczestników plasując się w czołówce ulicznych jasełek na świecie. W tym roku również tradycja ma zostać podtrzymana, ale forma będzie już zupełnie inna, dostosowana do nowej rzeczywistości.

 

Przewodniczący Fundacji Orszak Trzech Króli zamiast licznego przemarszu zaproponował spacery w rodzinnym gronie po dotychczasowych trasach. Spacerowiczom zostanie udostępniona możliwość rozwiązywania nawiązujących do święta zadań. Do tego mini – orszaki, czyli spotkania kolędowe i jasełka przy bardzo ograniczonej liczbie uczestników.

Kolejnym pomysłem będzie próba stworzenia łańcuszka pod nazwą „orszakowy challenge kolędowy”. Rodziny mają nagrywać śpiewaną przez siebie kolędę i wzywać do takiej samej czynności trzy kolejne.

Na hasło tegorocznego wydarzenia obrano cytat z twórczości Jana Kochanowskiego „Panu dzięki oddawajmy”.

 

 

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot