• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 04 styczeń 2021 13:16

Urząd Miejski w Augustowie informuje

Napisane przez RED

Uwaga mieszkańcy! Urząd Miejski w Augustowie ma do przekazania kilka istotnych informacji. Warto się z nimi zapoznać, aby być na bieżąco.

Urząd zachęca mieszkańców do załatwiania spraw w formie telefonicznej /wykaz numerów telefonów/, za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez elektroniczne skrzynki podawcze ePUAP, Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia

Uwaga!

Przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego przy ul. 3 Maja 60 została umieszczona skrzynka na korespondencję /skrzynka podawcza/.

Można wrzucać do niej korespondencję pisemną kierowaną do Urzędu. Datą złożenia wpływającego za pomocą skrzynki podawczej pisma będzie data jego rejestracji /korespondencja będzie wyjmowana codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 7.30/ Nie będą wydawane potwierdzenia wrzucenia korespondencji do skrzynki podawczej oraz nie będą wysyłane zwrotne potwierdzenia wpływu.

Jeżeli sprawa wymaga osobistego stawiennictwa w Urzędzie przypominamy, że przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego w Augustowie przy ul. 3 Maja 60 został uruchomiony domofon.

Klientów prosimy o to, aby poprzez domofon poinformować pracownika Biura Obsługi Klienta o swojej wizycie, który udzieli niezbędnych informacji, poprosi merytorycznego pracownika lub otworzy drzwi w przypadku koniecznej lub umówionej wizyty w urzędzie / opłaty w kasie,  itp./

- osoby wchodzące do urzędu są zobowiązane do zakrywania ust i nosa (maseczką, szalikiem, apaszką itp.), dezynfekcji rąk lub używania   jednorazowych rękawiczek,

- pracownicy bezpośrednio obsługujący klienta zobowiązani są do noszenia maseczki lub przyłbicy ochronnej, dezynfekcji rąk lub noszenia rękawiczek ochronnych, klientów uprzejmie prosimy o stosowanie się do wskazówek pracowników urzędu,

- osoby wchodzące do urzędu są proszone o zachowanie odstępów
min.1,5 m pomiędzy klientem a pracownikami Urzędu (chyba, że klient jest np. osobą niepełnosprawną, wymagającą pomocy drugiej osoby, osobą wymagającą pomocy tłumacza ).

Kasa w Urzędzie Miejskim w Augustowie, przy ul. 3 Maja 60 czynna jest w godzinach od 8.00 do 14.00.

Uwaga!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w sprawach skarg i wniosków zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się telefoniczne do sekretariatu Burmistrza i pozostawienie numeru telefonu do kontaktu. Zgłoszenia należy dokonać dzwoniąc pod nr 87 643 80 53. Rejestracja jest prowadzona przez cały tydzień w godzinach funkcjonowania urzędu.

Burmistrz Miasta Augustowa lub Zastępca Burmistrza Miasta Augustowa przyjmują skargi i wnioski od interesantów telefonicznie /oddzwaniając na podany numer kontaktowy/ w poniedziałki w godzinach od 14.00 do 16.00.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot